Just Arrived

Klatka kennelowa – Twój pies ją pokocha!

Kennel, czyli buda (ang.). Klatka kennelowa dla psa jest czymś w rodzaju budy w domu. Jest jego azylem, miejscem bezpiecznym, gdzie odpoczywa, relaksuje się i gdzie nikt inny nie ma wstępu. Stąd głównie płynie poczucie bezpieczeństwa. Klatka to takie prywatne psie M, gdzie nasz pupil może schować się przed światem, gdy potrzebuje spokoju. Klatka doskonale sprawdza się w procesie wychowywania szczeniaka. Dzięki niej, nauka czystości jak i nauka wyciszenia się jest łatwa i skuteczna. Odpowiednio wprowadzona klatka (poprzedzona rzetelnym treningiem, po którym pies akceptuje klatkę i sam w niej przebywa) wzmacnia poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie psa, dlatego też poleca się ją psom lękliwym oraz nadpobudliwym, ze skłonnością do niszczenia przedmiotów. Kennel klatka ma jednak tyle zalet, że można ją sprawić każdemu psu, ponieważ nie ma żadnych przeciwwskazań do jej stosowania.

Foundation shade finder

editors' picks

Kennelove – producent stylowych klatek kennelowych z drewna sosnowego, dostosowanych do potrzeb psa i gustu właściciela oraz ręcznie plecionych smyczy recyklingowych w unikatowych wzorach.

W naszym sklepie znajdziesz także specjalnie wyselekcjonowany asortyment służący do podejmowania aktywności z psem wraz ze szczegółowym opisem.

Na blogu natomiast czeka na Ciebie moc pomysłów na rozwojowe zabawy z Pupilem oraz garść porad behawioralnych.

Zapraszamy serdecznie!