Czas dostarczenia przesyłki wynosi od 1 do 5 dni roboczych, licząc od momentu zaksięgowania płatności na rachunku bankowym lub od momentu dokonania transakcji Przelewy 24.

Zamówienia realizowane są przez 5 dni w tygodniu - w dni robocze.

Zamówione towary wysyłane są na terenie Polski za pośrednictwem InPost. Poniżej znajduje się cennik kosztów dostawy.

Cennik:

Kurier (przedpłata)

  • Inpost  - 16,33 zł

Paczkomat InPost (przedpłata):

  • Gabaryt A (maksymalne wymiary 8 × 38 × 64 cm, maks. waga: 25 kg) 12,87 zł           
  • Gabaryt B (maksymalne wymiary 19 × 38 × 64 cm, maks. waga: 25 kg) 13,81 zł               
  • Gabaryt C (maksymalne wymiary 41 × 38 × 64 cm, maks. waga: 25 kg) 16,05 zł

Pobranie         

  • Inpost  - 16,33 zł

Wysyłki zagraniczne.

Dla każdego kraju w Unii Europejskiej przewidziana jest inna cena transportu, która pojawi się w czasie zamówienia po wpisaniu adresu.

Paczki wysyłamy do: Niemczech, Czech, Holandii, Hiszpanii, Francji. Istnieje możliwość wysyłki do innych państw niż wymienione, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Klient ma możliwość odbioru osobistego zamówionego Towaru. Odbiór osobisty następuje po uprzednim skontaktowaniu się mejlowym ( biuro@kennelove.pl) lub telefonicznym (503 904 264) ze Sklepem, celem umówienia terminu odbioru. Odbiór osobisty jest możliwy pod adresem firmy: ul. Słowackiego 15, 62-035 Kórnik.

Przy wyborze „Odbiór osobisty”, czas odbioru zamówionego Towaru wynosi od 1 do 3 dni roboczych licząc od momentu zaksięgowania płatności na koncie przy dokonaniu zapłaty poprzez e-przelew/przelew bankowy lub płatności gotówką.

Drewniane komodo - klatki kennelowe wysyłane są firmą kurierską na palecie. Cena wysyłki została wliczona w cenę produktu, tj. klatki.  Podczas składania zamówienia w sklepie na klatkę kennelową należy wybrać sposób dostawy "klatki kennelowe" - wówczas nie nalicza się dodatkowy koszt transportu.