kojec dla psa z drewna

Twój pies niszczy mieszkanie pod Twoją nieobecność? Ma lęk separacyjny?

A może po prostu chcesz sprawić mu przytulny i bezpieczny kąt, nie psując przy tym wyglądu mieszkania?

Piękna drewniana klatka dla psa jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego Pupila!

Kojec z drewna to dla czworonoga jego własne M: miejsce na spokojny, bezpieczny odpoczynek.

Kennelowa klatka dla psa do domu to mebel, który polecamy szczególnie dla zwierząt lękliwych i nadpobudliwych. Jest to idealny wybór dla psów adoptowanych lub kupionych, które jeszcze nie przyzwyczaiły się do nowych właścicieli ani pomieszczenia. Z klatki będą mogły obserwować otoczenie i jednocześnie czuć się przy tym bezpiecznie. Kojec może pozostać otwarty, aby pies mógł w dowolnym momencie wchodzić lub wychodzić. Przydatny będzie także, kiedy do domu przyjadą goście, a nasz czworonóg nie za bardzo przepada za ich towarzystwem — wówczas taka klatka będzie dla niego komfortowa, a gościom zapewni bezpieczeństwo. Wszystkie nasze wyroby zostały wykonane w taki sposób, aby nie zagrażały zdrowiu psiaków.


Komodo-klatki z drewna – dostępne wzory:

  • Klatka STANDARD – meblo-klatka z pełnymi bokami. Oba skrzydła drzwiczek są otwierane, dzięki czemu kojec dla psa z drewna jest łatwy w czyszczeniu. Jedno skrzydło posiada od środka zasuwki blokujące. Pręty metalowe, do wyboru żebrowane lub gładkie o średnicy 4-10 mm, przystosowane są do zawieszenia miski. Materiał: drewno sosnowe, drewno bukowe (nóżki), sklejka (tył), pręty metalowe. Odstępy między prętami: 3-6 cm.

klatka dla psa do domuwymiary klatki z drewna

  • Klatka AŻUR – model klatki z drewna podobny do Standardu, lecz zamiast pełnych ścian bocznych wstawiono ażurowe ramy z prętami – to model dla piesków lubiących przewiew. Materiał: drewno sosnowe, drewno bukowe (nóżki), sklejka (tył), pręty metalowe. Odstępy między prętami: 3-6 cm.

klatka kennelowa kojec dla psa meblo klatka komodo klatkawymiary klatek dla psa do domu

  • Klatka 2w1 – ten model składa się z dwóch części – samodzielnej klatki metalowej i drewnianej obudowy. Podwójna funkcjonalność: w całości klatka dla psa do domu stanowi praktyczny i estetyczny mebel z psim azylem. Po rozmontowaniu można z kolei użyć jej części do transportu pupila, na przykład w samochodzie, co przydaje się podczas podróży na wakacje czy wystawę. Oferujemy klatki na zamówienie z podwójnymi drzwiami – z przodu i z boku – podłogę stanowi zaś plastikowa kuweta. Klatka metalowa jest lekka i zajmuje mało miejsca. Materiał: drewno sosnowe, drewno bukowe (nóżki), klatka metalowa: pręty fi 2,9-3,5 mm. Odstępy między prętami 35-45 mm.

meblo klatka dla psa wielkość klatki dla psa

  • Klatka podwójna – a nawet potrójna! Takie klatki na zamówienie tworzymy według indywidualnego projektu i wyceny. Skontaktuj się z nami.

podwójna klatka kennelowa


Standardowe opcje do wyboru:ZOBACZ GALERIĘ!!!

1. KOLOR

        kolory klatki kennelowej

2. RODZAJ PRĘTÓW

pręty do kennela

3. RODZAJ NÓŻEK

rodzaj nóżek do kojca dla psa

4. FREZOWANIE

rodzaj blatu i spodu do klatki dla psa


Do każdej klatki kennelowej mamy w ofercie:*metalową kuwetę na dno kennela

Rozmiary XS - M cena 130 zł,

Rozmiary L - XXL cena 170 zł
klatka kennelowa z kuwetą

*materac z eko skóry lub weluru w różnych kolorach,

materac posłanie legowisko dla psamaterac dla psa

*miskę zawieszaną MidWest ze stali nierdzewnej.miska do klatki kennelowej
zawieszana miska do klatki kennelowej


Wybierz swoją ulubioną klatkę i wyślij do nas zamówienie na adres 

biuro@kennelove.pl podając wzór, rozmiar i kolor.

Jeśli interesują Cię inne wymiary/rozwiązania - napisz do nas!

 Procedura zamówienia:

po uzgodnieniu wzoru/rozmiaru i cech dodatkowych klatki, klient poproszony jest o wpłatę 50% zaliczki. Po zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do realizacji zamówienia. Gdy klatka jest gotowa - wysyłamy zdjęcie klientowi. Płatność pozostałych 50% sumy następuje przed wysyłką lub za pobraniem.

Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 3-5 tygodni od daty zaksięgowania zaliczki.

Konto bankowe do wpłat: mBank S.A.: 14 1140 2004 0000 3202 7918 6286

*Nasze klatki wykonujemy w standardowych rozmiarach oraz według życzenia klienta. Wszystkie wykonane są z naturalnego drewna sosnowego. Drewno zabezpieczone jest wysokiej jakości  impregnatem: olejem i farbą akrylową (dot. koloru białego). Olej, wyprodukowany na bazie naturalnych olejów roślinnych, stosowany powszechnie do blatów kuchennych i schodów chroni drewno przez zniszczeniem i wilgocią. Jest przy tym w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Biała wodorozcieńczalna emalia akrylowa, o wysokiej trwałości, dzięki nowoczesnej technologii, pomalowana powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, nie żółknie z upływem czasu. Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego (dotyczy produktu po całkowitym wyschnięciu pomalowanej powierzchni i dokładnym wywietrzeniu pomieszczenia.)