Pasztet z królikiem 90g
Pasztet dla psa z królikiem Lovi Dog
Z mnóstwem świeżego mięsa i dodatkiem Omega-3 oraz witamin.
Smakowity pasztet z królikiem, kwasami Omega-3 i witaminami, o wyjątkowym aromacie. Dzięki wygodnej, zamykanej tubce, możesz w łatwy sposób dozować pastę i zabrać ją ze sobą na spacer czy w podróż. Konsystencja pasty jest idealna do stosowania w zabawkach na przysmaki – takich jak kongi czy węże gumowe. Pasztet możesz wykorzystać również do podania psu leków – z łatwością schowasz w paście tabletkę i zaaplikujesz psiakowi, nie powodując u niego zbędnego stresu. Zawarte w paście kwasy Omega-3 korzystnie wpływają na kondycję skóry i sierści, a także wspomagają pracę mózgu oraz wzrok.
Ze względu na wysoką zawartość witamin nie jest zalecane spożycie więcej niż 1 tubka dziennie.
Produkt nie zawiera barwników i konserwantów. Po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu i zużyć w ciągu maks. 5 dni.
Wielkość opakowania: 90 g
Marka: LoviPet
Struktura pasztetu w poszczególnych tubkach może delikatnie różnić się od siebie. Zależy to od stopnia i grubości zmielenia mięsa. W żaden sposób nie wpływa to na jakość produktu.
Składniki:
Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (na bazie drobiu, w tym królik min. 18%), mąka ziemniaczana, olej rybi, błonnik marchwiowy, skrobia modyfikowana. Dodatki (w 1 kg): witaminy i minerały MultiLoviPet 2001 – 10 g; dodatki technologiczne: mąka pszenna, otręby pszenne; przeciwutleniacz: askorbinian sodu – 0.8 g.
Składniki analityczne% udział
Białko surowe 6,8%
Tłuszcz surowy 3,8%
Materia nieorganiczna 0,91%
Włókno surowe 1,0%
Wilgotność 81,6%
Specyficzne kody

Bezpieczne płatności

Szybka wysyłka

Sprawdzony partner